Schneider Electric - Aardlekblok - M9V31263
Productomschrijving
M9V31263 MULTI 9 VIGI C60 2P 63A 30 MA SI-TYPE
Deze Vigi C60 is een modulaire add-on aardlekschakelaar. Het is een 2P en een nominale stroom van 63A. De klasse aardlekbeveiliging is van het type A-SI met een gevoeligheid van 30 mA en een spanningsonafhankelijke technologie. Dit product biedt bescherming tegen kortsluiting, overbelasting van kabels, elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. Het A-SI-type biedt een verhoogde immuniteit tegen elektrische interferentie en verontreinigde of corrosieve omgevingen. Dit product voldoet aan de normen EN/IEC 61009-1 en EN/IEC 61009-2-1. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC of 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 4 kV. De vervuilingsgraad is 3. Deze kan op een DIN-rail worden gemonteerd. De breedte in 9 mm standen is 4. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 87mm x (D) 74mm. Het gewicht is 150g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in een behuizing. De bedrijfstemper
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2548368 |
| Artikelnummer fabrikant | M9V31263 |
| EAN-code | 3606480684609 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekblok |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Multi9 OEM |
| Type nummer | M9V31263 |
| Omschrijving | Multi9 - Vigi C60 - Modulaire aardlekschakelaar - 2P - 63A - Type A-SI |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Nom. stroom | 63 A |
| Nom. foutstroom instelbaar | Nee |
| Nom. foutstroom | 0.03 - 0.03 A |
| Max. vertragingstijd | 0 ms |
| Vertragingstijd, instelbaar | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Type lekstroom | A |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| High-immunity uitvoering | Ja |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 25 - 60 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,192 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,078 x 0,078 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 421,40 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=FD160225014
files?p_Doc_Ref=DOC_EU_RCD_Vigi-C60_FD160225014
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E
files?p_Doc_Ref=FD160225014
Certificaat
files?p_Doc_Ref=FD160225014
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/M9V31263
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=999-19877142_GMA-US_A
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st