Schneider Electric - Aardlekschakelaar - R9R35463
Aanbevelingen
Productomschrijving
R9R35463 RESI9 4P 63A 30MA A
Dit is een Resi9 RCCB aardlekschakelaar (RCCB). Het is een 4P-stroomonderbreker met In-nominale stroom van 63A, klasse A-typebeveiliging en een aardlekgevoeligheid van 30mA. Dit product biedt bescherming tegen elektrische schokken door direct of indirect contact en brandgevaar. Als een uiterst gevoelige aardlekschakelaar wordt deze aanbevolen voor alle stopcontacten. Het is ook verplicht voor alle apparaten in badkamers, buiten. Resi9 is gericht op de woningmarkt voor individuele en collectieve gebouwen. Dit product voldoet aan de norm EN/IEC 61008-2-1. De voorwaardelijke kortsluitstroom (Inc/c) heeft een waarde van 6000 A. De nominale (Im/m) kortsluitstroom is 630 A. De elektrische levensduur bedraagt 10000 cycli. De mechanische levensduur bedraagt maximaal 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 400 VAC. Het is een DIN-rail monteerbaar. De breedte in 9mm standen is 8. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 81 mm x (D) 73 mm. Het heeft ee
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4096068 |
| Artikelnummer fabrikant | R9R35463 |
| EAN-code | 3606481905154 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekschakelaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Resi9 |
| Type nummer | R9R35463 |
| Omschrijving | Resi9 - Aardlekschakelaar - 4P - 63A - 6000A - 30mA - Type A |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Type lekstroom | A |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Spanningstype | AC |
| Explosieveilig | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 0,093 x 0,085 x 0,078 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 231,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st