Schneider Electric - Aftakkast railkoker - AK5PA232S
Ons artikelnummer
1030083
Artikelnummer fabrikant
AK5PA232S
Type nummer
AK5PA232S
EAN-code
3389110576962
Aantal geleiders (excl. aarde)
3
Aantal polen
3
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
25 A
Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz
400 - 690 V
Faseselectie
Nee
Productomschrijving
AK5-PA232S MONTAGEPLAAT BREED
Linergy HK - Montageplaat AK5- 25A - 3M - 106x63x190mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1030083 |
| Artikelnummer fabrikant | AK5PA232S |
| EAN-code | 3389110576962 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakkast railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | AK2, AK3, AK5, AB3 |
| Type nummer | AK5PA232S |
| Omschrijving | Linergy HK - Montageplaat AK5- 25A - 3M - 106x63x190mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 3 |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 25 A |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 400 - 690 V |
| Faseselectie | Nee |
| Breedte | 63 mm |
| Met grendeling | Ja |
| Aftakwijze | Kabel |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Uitvoering wandcontactdozen | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7021 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 106 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Aantal NEMA-contactdozen | 0 |
| Beveiliging | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,815 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,125 x 0,073 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,95 per 1 st |
Downloads
20220208230442372_-801436298.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MKTED210011EN
files?p_Doc_Ref=1319378_01A55
files?p_Doc_Ref=1319371_01A55
files?p_Doc_Ref=EAV6376201&p_File_Name=EAV6376201.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVYED213001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=B1 - Systèmes de jeux de barres de puissance_FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MKTED210011EN
files?p_Doc_Ref=1319378_01A55
files?p_Doc_Ref=1319371_01A55
files?p_Doc_Ref=EAV6376201&p_File_Name=EAV6376201.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVYED213001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=B1 - Systèmes de jeux de barres de puissance_FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607233456836_-450694100.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/AK5PA232S
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607233456836_-450694100.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/AK5PA232S
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st