Schneider Electric - Armatuur (kast/lessenaar) - NSYLAMT5LD2
Ons artikelnummer
2472172
Artikelnummer fabrikant
NSYLAMT5LD2
Type nummer
NSYLAMT5LD2
EAN-code
3606481190383
Lengte
310 mm
Nom. (meet)spanning
120 V
Met contactdoos
Nee
Type lamp
LED niet uitwisselbaar
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Productomschrijving
NSYLAMT5LD2 LED LAMP T5, BIG
Cost-effective LED Lamps - 120/230 V AC - 10W
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2472172 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYLAMT5LD2 |
| EAN-code | 3606481190383 |
| Artikelklasse (ETIM) | Armatuur (kast/lessenaar) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Lampen en contactdozen |
| Type nummer | NSYLAMT5LD2 |
| Omschrijving | Kostenefficiënte LED lampen - 120/230 V AC - 10W |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lengte | 310 mm |
| Nom. (meet)spanning | 120 V |
| Met contactdoos | Nee |
| Type lamp | LED niet uitwisselbaar |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Stekker/koppeling |
| Lampvermogen | 10 W |
| Met lichtsensor | Nee |
| Magnetische bevestiging | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 100 - 250 V |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Montagewijze | Magnetisch |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,661 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,6 x 0,06 M |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 103,30 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=NVE8883301
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UE16MK24EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=DEC_UE_LED_LAMPS
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=NVE8883301
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UE16MK24EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=DEC_UE_LED_LAMPS
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2202002EN
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYLAMT5LD2
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
https://youtu.be/sB5D3THfm6c
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2202002EN
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYLAMT5LD2
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
https://youtu.be/sB5D3THfm6c
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st