Schneider Electric - CEE-contactdoos uitschakelbaar, beveiligd (IEC 60309) - 83042
Aanbevelingen
Productomschrijving
83042 CEE WANDCONT.DOOS VERGRENDELBAAR 32A 3
PratiKa - WCD - Vergrendelbaar - 2P+A - 32A - 200-250V AC - 6h - IP44
De Mureva PK-vergrendelingsconnector is ontworpen voor industriële omgevingen, inclusief zware omstandigheden buitenshui Het vergrendelde ontwerp voorkomt onbedoelde loskoppeling onder belasting en heeft een 2P+E-uitgangspaalconfiguratie. De kabeldoorvoeren zijn geschikt voor zowel flexibele als stijve kabels. De kabeldoorvoeropening voor 32A heeft een diameter van 25 mm voor een kabeldoorsnede van 10 mm². De contactpositie op de klok is 6 uur. De nominale bedrijfsspanning Ue bedraagt 200-250VAC bij 50/60Hz en de nominale bedrijfsstroom Ie bedraagt 32A. Dit in elkaar grijpende stopcontact met borgschroefverbinding is geschikt voor wandmontage. De afmetingen van de grondplaat zijn (B) 103 mm x (H) 255 mm. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -25°C en 40°C en het apparaat voldoet aan beschermingsklasse IP44. Het is gemaakt van een zelfdovend technisch polymeer. De kleur van het product is grijs (RAL 7035). De industriële stekkers en stopcontacten van Mureva PK combineren op vak
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2320226 |
| Artikelnummer fabrikant | 83042 |
| EAN-code | 3303430830429 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos uitschakelbaar, beveiligd (IEC 60309) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Kaedra Box , Kaedra MC |
| Type nummer | 83042 |
| Omschrijving | PratiKa - WCD - Vergrendelbaar - 2P+A - 32A - 200-250V AC - 6h - IP44 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 200-250 V (50+60 Hz) blauw |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Blauw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Schakelaar | Mechanische vergrendeling |
| Met aardlekschakelaar | Nee |
| Vrije plaatsen op draagrail | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beveiliging | Geen |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Uitvoering schakelaar | Hulpcontacten |
| Model | Basisdeel en bovendeel (deksel) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,17 x 0,105 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 530,05 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
20210608001407858_2042136880.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/83042
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230821113609251_-702631289.pdf
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st