Schneider Electric - CEE-koppelcontactstop - 81494
Aanbevelingen
Productomschrijving
81494 CEE KOPPELCONT.STOP 125A 4P 400V 6H IP67
PratiKa - Koppelcontactstop - 3P+A - 125A - 380-415V AC - 6h - IP67
Ervaar de Mureva PK/PratiKa industriële steeksleutel met borgschroefverbinding. Het heeft een 3P+E-stopcontactpaalconfiguratie. De kabeldoorvoeren zijn geschikt voor zowel flexibele als stijve kabels. De contactpositie op de klok is 6 uur. De nominale bedrijfsspanning (Ue) bedraagt 380-415 VAC bij 50/60 Hz en de nominale bedrijfsstroom (Ie) bedraagt 125 A. De afmetingen van de wandcontactdoos zijn (B) 131 mm x (H) 131 mm x (D) 325 mm. Het voldoet aan beschermingsklasse IP67. De brandwerendheid bedraagt 850 °C. Het is gemaakt van een zelfdovend technisch polymeer. De kleur van het product is grijs (RAL 7035). De industriële stekkers en stopcontacten van Mureva PK combineren op vakkundige wijze hoge prestaties met installatiegem Het is ontworpen met het oog op uitzonderlijke bescherming en ergonomie. Het product voldoet aan de normen EN 60309-1 en EN 60309-2.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2319924 |
| Artikelnummer fabrikant | 81494 |
| EAN-code | 3303430814948 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-koppelcontactstop |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Kaedra Box , Kaedra MC |
| Type nummer | 81494 |
| Omschrijving | PratiKa - Koppelcontactstop - 3P+A - 125A - 380-415V AC - 6h - IP67 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,605 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,128 x 0,128 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 286,35 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/81494
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230821113609251_-702631289.pdf
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st