Schneider Electric - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - LVS08842
Ons artikelnummer
4104393
Artikelnummer fabrikant
LVS08842
Type nummer
LVS08842
EAN-code
3606481082848
Hoogte
45 mm
Diepte
280 mm
Materiaal
Staal
Breedte
600 mm
Uitvoering oppervlakte
Overig
Productomschrijving
LVS08842 PRISMA G REGENDAK L60
Kap voor Prismaset G-kasten van Schneider Electric. Compatibel met kasten met een breedte van 600mm. De kap is gemaakt van behandeld plaatstaal en is afgewerkt in wit (RAL 9003). Kap met IP 41-beveiliging.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4104393 |
| Artikelnummer fabrikant | LVS08842 |
| EAN-code | 3606481082848 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | PrismaSeT |
| Type nummer | LVS08842 |
| Omschrijving | PRISMA G REGENDAK L600+300+300 IP30 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Hoogte | 45 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Met kabelinvoer | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,63 x 0,3 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,80 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW027EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NNZ78565
files?p_Doc_Ref=NVE37785
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
https://asset.eezybridge.com/3e7c8539-6e64-486f-8504-7bc2e32298f7/76019
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NNZ78565
files?p_Doc_Ref=NVE37785
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
https://asset.eezybridge.com/3e7c8539-6e64-486f-8504-7bc2e32298f7/76019
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
Artikel bevat 1 st