Schneider Electric - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - LVS08232
Ons artikelnummer
4104145
Artikelnummer fabrikant
LVS08232
Type nummer
LVS08232
EAN-code
3606481878243
Model
Segmentdeur
Uitvoering als zichtdeur
Ja
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
600 mm
Hoogte
1380 mm
Productomschrijving
LVS08232 PRISMA G TRANSPARANTE
Transparante deur voor Prismaset G wandgemonteerde en vloerstaande omhulsels. Het product moet voor de kast worden gemonteerd. De nominale breedte is 600mm. De nominale hoogte is 1380mm. De deur is gemaakt van plaatstaal (RAL 9003) en heeft een IP-beschermingsgraad IP30/4X. Scharnieren links of rechts (130° openingshoek). De deur heeft 1 sloten met sleutelslot (sleutel 405). Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester-epoxypoeder.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4104145 |
| Artikelnummer fabrikant | LVS08232 |
| EAN-code | 3606481878243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | PrismaSeT |
| Type nummer | LVS08232 |
| Omschrijving | PRISMA G TRANSPARANTE DEUR 27M B600 IP30 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Segmentdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1380 mm |
| Diepte | 33 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1,45 x 0,645 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 474,05 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW027EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NVE45333
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NVE45333
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
Artikel bevat 1 st