Schneider Electric - Driewegregelafsluiter - 7311129000
Aanbevelingen
Productomschrijving
7311129000 3-WEG STAALFLENSKLEP PN16, DN20, KV 6.3
De V311 is een geflensde 3-wegsbolkraan die is ontworpen voor een groot aantal verwarmings- en koelingstoepassingen. De klep gebruikt een kroonplug voor een nauwkeurige vloeistofregeling. Nodular ijzer constructie zorgt voor een lange levensduur en hoge corrosieweerstand. De kroonstekker biedt een nauwkeurige vloeistofregeling met een afstelbaarheid van 5:1 en is van een zelfreinigend ontwerp voor een betrouwbare werking. Maten klep: DN20, G extern, doorstroomcapaciteit, Kvs: 6,3 m³/h. Constructie en flens tot een PN16-drukklasse. ΔΡm van maximum 4 kPa. EPDM-afdichtingen zorgen voor een bedrijfstemperatuurbereik van -2 °C tot + 12 °C, de zachte dichting zorgt voor een dichte afsluiting zonder lekkage. 2 mm slag garandeert een hoge regelbaarheid, een gelijk percentage flow-eigenschap zorgt voor een hoge regelbaarheid bij een lage openingsgraad. Voldoet aan Richtlijn 214/68/EE, artikel 4, lid 3, van de Richtlijn drukapparatuur. Geflensd volgens ISO 75-2 (PN16, DN15).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3076867 |
| Artikelnummer fabrikant | 7311129000 |
| EAN-code | 3606489658632 |
| Artikelklasse (ETIM) | Driewegregelafsluiter |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | HVAC |
| Type nummer | 7311129000 |
| Omschrijving | V311206.3 3w afsluiter dn20 k 6.3 |
| Land van Oorsprong | SE |
Technisch
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Nom. diameter | 3/4" (20) |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 20 mm |
| Aansluitingen | Flens |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kvs-waarde (!) | 6.3 |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.005 % |
| Grondkarakteristiek | Equiprocentueel |
| Slaglengte | 20 mm |
| Kvs-waarde | 6.3 m³/h |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,107 x 0,221 x 0,153 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 307,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st