Schneider Electric - Geaarde stekker - 123551
Ons artikelnummer
1006942
Artikelnummer fabrikant
123551
Type nummer
123551
EAN-code
4011281129805
Materiaal
Rubber
Materiaalkwaliteit
Overig
Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE)
Ja
Beschermingsgraad (IP)
IP44
Insteekrichting
Recht
Productomschrijving
123551 MA 16A ZWART STEKER STEKER ZWAAR VOLRUBBER
Merten - Stekker rubber - 1P - IP44 - Zwart
Dit artikel is beschikbaar zolang de voorraad strekt. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1006942 |
| Artikelnummer fabrikant | 123551 |
| EAN-code | 4011281129805 |
| Artikelklasse (ETIM) | Geaarde stekker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Merten Connection-Systems |
| Type nummer | 123551 |
| Omschrijving | Merten - Stekker rubber - 1P - IP44 - Zwart |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kleur | Zwart |
| Model | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
| Rond aardingscontact | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 13 x 4,1 x 4 cm |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st