Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA281
Brutoprijs
111,70
Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA281
Ons artikelnummer
1055847
Artikelnummer fabrikant
XACA281
Type nummer
XACA281
EAN-code
3389110644821
Aantal commandoposities
2
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V
1.2 A
Aantal snelheden
1
Geschikt voor noodstop
Nee
Soort uitvoerbare bewegingen
Ophijsen
Productomschrijving
XAC-A281 2V HANGENDE DRUKKN.KA HANGENDE-DRUKKNOPKAST
Deze Harmony XACA281 is een hangend bedieningsstation met 2 drukknoppen voor het bedieningscircuit. Dit gele controlestation is dubbel geïsoleerd en de behuizing is vervaardigd uit duurzaam polypropyleen. Het maakt deel uit van het assortiment Harmony XAC hangende drukknopstations voor 22 mm diameter kunststof signaleringseenheden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1055847 |
| Artikelnummer fabrikant | XACA281 |
| EAN-code | 3389110644821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hangdrukknopkast compleet |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XAC Pendant control station |
| Type nummer | XACA281 |
| Omschrijving | Harmony XAC-A - Hangende drukknopkast - 2 knoppen |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal commandoposities | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V | 1.2 A |
| Aantal snelheden | 1 |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Soort uitvoerbare bewegingen | Ophijsen |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 314 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Kwaliteitsklasse behuizing | Overig |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,54 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,345 x 0,085 M |
| Volle verpakking bevat | 60 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,70 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA281
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA281
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st