Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA2813
Aanbevelingen
Productomschrijving
XAC-A2813 HANGDRUKKNOPKAST
Deze Harmony XAC is een compleet hangend bedieningsstation wordt gebruikt voor de aansturing van motoren met één snelheid. Dit product is voorzien van 2 drukknoppen die mechanisch zijn vergrendeld + 1 langzame stop drukknop met een diameter van 30mm. Het is stootvast, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij zijn IP65 waardoor het ideaal is voor zwaar gebruik onder zware omstandigheden. Deze zeer robuuste hangende drukknopstations zijn niet alleen eenvoudig en intuïtief, maar ook zeer comfortabel in het gebruik voor de gebruiker. Het brede scala aan bedrijfstemperaturen van -25°C tot 70°C maakt een veelzijdig gebruik van het product mogelijk. Het product heeft een gele polypropyleen dubbel geïsoleerde behuizing. Dit besturingsstation is ideaal voor takels, loopkranen en andere toepassingen. Dit robuuste hangende drukknopstation voldoet aan de veiligheidseisen van de IEC-normen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1055848 |
| Artikelnummer fabrikant | XACA2813 |
| EAN-code | 3389110426816 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hangdrukknopkast compleet |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XAC Pendant control station |
| Type nummer | XACA2813 |
| Omschrijving | Harmony XAC-A - Hangende drukknopkast compleet - 2 knoppen - 1 noodsto |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal commandoposities | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V | 1.2 A |
| Aantal snelheden | 1 |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Soort uitvoerbare bewegingen | Ophijsen |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 314 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Kwaliteitsklasse behuizing | Overig |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,666 kg |
| Afmeting verpakking | 0,52 x 0,11 x 0,1 M |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 110,55 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA2813
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st