Schneider Electric - Hulpcontact, relais - CA2KN40G7
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Hulpcontact, relais - CA2KN40G7
Ons artikelnummer
2333595
Artikelnummer fabrikant
CA2KN40G7
Type nummer
CA2KN40G7
EAN-code
03389110840735
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
120 - 120 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
120 - 120 V
Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V
10 A
Aansluitwijze hulpstroomcircuit
Schroefaansluiting
Productomschrijving
CA2KN40G7 CONT.REL. 4S 120V AC
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2333595 |
| Artikelnummer fabrikant | CA2KN40G7 |
| EAN-code | 03389110840735 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | TeSys |
| Type nummer | CA2KN40G7 |
| Omschrijving | CONT.REL. 4S 120V AC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 120 - 120 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 10 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Interface | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening mogelijk | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,181 kg |
| Afmeting verpakking | 0,065 x 0,06 x 0,046 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st