Schneider Electric - Inbouwschakelaar modulair - R9PS240
Aanbevelingen
Productomschrijving
R9PS240 RESI9 HOOFDSCHAKELAAR 2P 40A
Dit Resi9-product is een lastscheider. Het is een 2-polige lastscheider met 40A nominale stroom bij 415VAC. Deze lastscheider wordt gebruikt voor de regeling (openen en sluiten van circuits onder belasting). Dit product wordt ook gebruikt voor het loskoppelen van elektrische circuits onder belasting die al tegen overbelasting en kortsluiting zijn beschermd. De elektrische levensduur kan oplopen tot 10000 cycli. De mechanische levensduur gaat tot 50000 cycli mee. De Ui nominale isolatiespanning is 500 VAC. Hij heeft een Uimp toegekende schokgolfspanning van 6 kV. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Deze kan worden gemonteerd op een DIN-rail voor modulaire installatie. De breedte is 4 stukken van 9mm. De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 70,5mm . Het gewicht van het product is 154g. De kleur is wit (RAL9003). Volgens de IEC 60529-norm bedraagt de beschermingsgraad IP20 of IP40 in modulaire behuizingen. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C to
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3361558 |
| Artikelnummer fabrikant | R9PS240 |
| EAN-code | 3606481929433 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwschakelaar modulair |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Resi9 |
| Type nummer | R9PS240 |
| Omschrijving | Resi9 - Hoofdschakelaar - 2P - 40A - 6000A |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. afschakelvermogen | 6 kA |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 1.5 kA |
| Spanningstype | AC |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Wit |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Opdruk/indicatie | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 22 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 144 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,075 x 0,035 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st