Schneider Electric - Installatieautomaat - 18643
Aanbevelingen
Productomschrijving
18643 NG125N 3P C100 AUTOMAAT
Dit Acti9 NG125N product is een vermogensschakelaar voor laagspanning. Het is een 3P-vermogensschakelaar met 3 beveiligde polen en 100A In nominale stroom en C-uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen gaat tot 25kA bij 380VAC tot 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm en 25kA bij 380VAC tot 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm. Het voldoet aan zowel de industriële norm EN/IEC 60898-1 als de residentiële norm EN/IEC 60947-2. Deze miniatuur vermogensschakelaar beschermt circuits tegen kortsluiting en overbelastingsstroom. Het is geschikt voor isolatie in de industriële sector volgens de norm IEC/EN 60947-2. De uitschakeling van de fout wordt aangegeven door een rood indicatielampje met de mechanische status op de voorzijde van de vermogensschakelaar. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 5000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De bedrijfsspanning van het Ue is gelijk aan of lager dan 375VDC, 220VAC tot 240VAC, 3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1400829 |
| Artikelnummer fabrikant | 18643 |
| EAN-code | 3303430186434 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Acti 9 |
| Type nummer | 18643 |
| Omschrijving | Acti9 NG125N - Installatieautomaat 3P - In=100A - C-Karakteristiek |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 47 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 10 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 16 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 782 kg |
| Afmeting verpakking | 12,5 x 12 x 8,3 M |
| Volle verpakking bevat | 18 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st