Schneider Electric - Kamrail - 14813
Brutoprijs
34,80
Schneider Electric - Kamrail - 14813
Ons artikelnummer
1060387
Artikelnummer fabrikant
14813
Type nummer
14813
EAN-code
3303430148135
Aantal fasen
3
Geschikt voor aantal apparaten
5
Delingsmaat
27 mm
Doorsnede
16 mm²
Lengte
405 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
14813 DOORVERBINDER 3P NG125 DOORVERBINDINGSKAM
Dit Acti9-aansluitingstoebehoren is een horizontaal geïsoleerde kam-rail. Het heeft een breedte van 22 modules van 18mm. De installatie is bedoeld voor (lijn)installaties. Het verdeeltype is (L1, L2, L3). Hij is geschikt voor 5 apparaten met een 3P-poolomschrijving. De afstand tussen de wegen is 81mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1060387 |
| Artikelnummer fabrikant | 14813 |
| EAN-code | 3303430148135 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kamrail |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Multi9 I |
| Type nummer | 14813 |
| Omschrijving | Acti9 - Kamrail - 22 modules - 3P - 63A/125A - Afsnijdbaar |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 5 |
| Delingsmaat | 27 mm |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Lengte | 405 mm |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geïsoleerd | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal module-eenheden | 22 |
| Breedte in module-eenheden | 22 |
| Kleur | Wit |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 15 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,215 kg |
| Afmeting verpakking | 0,42 x 0,05 x 0,017 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,80 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW026EN
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230227090507862_554909707.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVYED213001EN
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW024EN
files?p_Doc_Ref=4685549
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=4685549
files?p_Doc_Ref=4685549
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW026EN
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230227090507862_554909707.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVYED213001EN
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW024EN
files?p_Doc_Ref=4685549
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=4685549
files?p_Doc_Ref=4685549
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607210546844_-607492604.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/14813
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230821113609251_-702631289.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607210546844_-607492604.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/14813
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423008878/master/OTA/20230821113609251_-702631289.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st