Schneider Electric - Kroonklemmenstrook - ABE7R08S210
Productomschrijving
ABE7R08S210 8 RELAIS UITGANG
Dit product maakt deel uit van het Modicon ABE7-gamma, een aanbod van aansluitbasis voor voorbedraad systeem. Dit is een subbasis met vaste relais voor 8 kanalen, een integraal NO-contact en gemeenschappelijk, met 2 klemmen per kanaal. De spanning van het bedieningscircuit is 24VDC. Het biedt een digitale uitgangssturingsfunctie. Het is ingericht met verwijderbare schroefklem voor elektrische aansluiting, met een 20-weg HE10-connector, en elektromechanische relais. Het aanhaalmoment van de bedrading is 0,6N.m met een platte schroevendraaier van 3,5mm. Het is een relaisuitgangsbasis met IP20-beschermingsgraad. Het weegt 0.448kg. Het is geschikt voor alle types van industriële toepassingen die een snelle verbinding van I/O-modules (digitaal, analoog en teller) met operationele onderdelen nodig hebben. Dit product is gecertificeerd door DNV, CSA, UL, GL en EAC. Het is geschikt voor gebruik met Modicon M221 Book, TSX Micro en Modicon Premium controllers, Modicon TM3 en X80 I/O uitbreiding
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1029730 |
| Artikelnummer fabrikant | ABE7R08S210 |
| EAN-code | 3389110545265 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kroonklemmenstrook |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon ABE7 |
| Type nummer | ABE7R08S210 |
| Omschrijving | Advantys Telefast ABE7 - Aansluitbasis elektromechanisch relais - 8O - |
| Land van Oorsprong | LV |
Technisch
| Boorgatafstand centrisch | 10 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.324 - 0.324 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 0.09 A |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Aantal polen | 16 |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,355 kg |
| Afmeting verpakking | 0,137 x 0,082 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 328,10 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=BBV49619
files?p_Doc_Ref=35012197K01000
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1212029EN
files?p_Doc_Ref=CE_DoC_AB7_Telefast
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA6ED2081007EN-US
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st