Schneider Electric - Lastschakelaar - K1D009BL
Brutoprijs
29,00
Schneider Electric - Lastschakelaar - K1D009BL
Ons artikelnummer
2469174
Artikelnummer fabrikant
K1D009BL
Type nummer
K1D009BL
EAN-code
3389110793079
Model
Aan-/uitschakelaar
Aantal polen
1
Met nulstand
Ja
Nom. continustroom Iu
12 A
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
1.5 kW
Productomschrijving
K1D009BL SCHAKELBLOK BCD-CODE
Harmony K - Schakelblok schakelaar BCD-code uitgang - 1P - 30° - 12A - Schroef.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2469174 |
| Artikelnummer fabrikant | K1D009BL |
| EAN-code | 3389110793079 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastschakelaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony K |
| Type nummer | K1D009BL |
| Omschrijving | Harmony K - Schakelblok schakelaar BCD-code uitgang - 1P - 30° - 12A - |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Aan-/uitschakelaar |
| Aantal polen | 1 |
| Met nulstand | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 1.5 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 3.3 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,135 kg |
| Afmeting verpakking | 0,065 x 0,065 x 0,11 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,00 per 1 st |
Media
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/K1D009BL
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://youtu.be/3cHttbO5t6s?si=L7homniCocczrllB
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/K1D009BL
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://youtu.be/3cHttbO5t6s?si=L7homniCocczrllB
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st