Schneider Electric - Lastscheider - 18890
Ons artikelnummer
2318393
Artikelnummer fabrikant
18890
Type nummer
18890
EAN-code
3303430188902
Aantal polen
3
Nom. continustroom Iu
80 A
Uitvoering als hoofdschakelaar
Ja
Uitvoering als werkschakelaar
Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
18890 NG125NA 3P 80
Dit Acti9-product is een NG125A 3P lastscheider. Deze is bevestigd op een DIN-rail. De Ie nominale operationele stroom is 80A met een Ue nominale operationele spanning van 500VAC met een frequentie van 50/60Hz.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2318393 |
| Artikelnummer fabrikant | 18890 |
| EAN-code | 3303430188902 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Acti9 NG125 NA |
| Type nummer | 18890 |
| Omschrijving | NG125NA - Lastscheider 3P - In=80A |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 500 - 500 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.5 kA |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 3 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,781 kg |
| Afmeting verpakking | 0,127 x 0,12 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 325,65 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607212449017_742686611.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/18890
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607212449017_742686611.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/18890
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st