Schneider Electric - Lastscheider - 18899
Aanbevelingen
Productomschrijving
18899 NG125NA 4P 100
Deze Acti9 NG125 is een lastscheider. Het is een 4P lastscheider met een nominale stroom van 100A bij 500VAC. Deze lastscheider wordt gebruikt voor de regeling (openen en sluiten van circuits onder belasting). Dit product wordt ook gebruikt voor het loskoppelen van elektrische circuits onder belasting die reeds beschermd zijn tegen overbelasting en kortsluitingen. Het heeft een stand contact indicatie geschikt voor industriële isolatie volgens de IEC 60947-3 norm. Elektrische levensduur gaat tot 1500 cycli. Mechanische levensduur gaat tot 20000 cycli. De Ui nominale isolatiespanning is 690VAC. Het heeft een Uimp nominale stoothoudspanning van 8kV. De werkfrequentie is 50Hz of 60Hz. Het kan worden gemonteerd op een 35 mm symmetrische DIN-rail voor een modulaire installatie. De breedte is 12 stappen van 9mm. De afmetingen zijn (B) 108mm x (H) 103mm x (D) 81mm. Het gewicht is 0,96 kg. De kleur is zwart (RAL9005). Volgens de IEC 60529-norm is de beschermingsgraad IP20 of IP40 in modulair
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2318401 |
| Artikelnummer fabrikant | 18899 |
| EAN-code | 3303430188995 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Acti 9 |
| Type nummer | 18899 |
| Omschrijving | NG125NA - Lastscheider 3P+N - In=100A |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 500 - 500 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.5 kA |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 4 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1045 kg |
| Afmeting verpakking | 15,5 x 12,4 x 8,6 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st