Schneider Electric - Magneetschakelaar - CR1F150M7
Aanbevelingen
Productomschrijving
CR1-F150M7 CONT.150A 220V MET
TeSys F - Magnetische vergrendelingscontactor - 3P(3NO) - 150A/1000V AC-3 - Voor motortoepassingen tot en met 75kW@400V. Voorzien van een dubbele spoel 220-230V AC (50-400Hz) of DC voor het vergrendelen en ontgrendelen, boutklemmen voor rails of kabels met kabelschoenen. De voeding naar de spiralen moet worden uitgevoerd met gepulseerde contacten wat leidt tot energiebesparing en geen gevoeligheid voor interferenties voor contactoren die gedurende lange perioden in gesloten stand blijven. Voor operationele snelheden tot 120 cycli/uur en omgevingen tot 70 °C biedt deze een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid. Eenvoudig te installeren en onderhouden, dankzij de in een lade gemonteerde spoel. Grote keuze aan extra contactblokken (directe en tijdvertragende hulpcontacten, onderdrukkingsblokken) en aansluitaccessoires (afzonderlijk te bestellen). De kabel voldoet aan IEC 60158-1 en IEC 60947-4, Green Premium product (RoHS/REACh).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1069394 |
| Artikelnummer fabrikant | CR1F150M7 |
| EAN-code | 3389110547931 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | TeSys F |
| Type nummer | CR1F150M7 |
| Omschrijving | TeSys F - Bistabiele contactor 3M - AC-3<=440V 150A - Stuurspanning: 2 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 75 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 230 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 250 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 150 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 50 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 22 kW |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,245 x 0,21 x 0,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.002,00 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=1468387_01A55
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI111214EN_V1
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI100405
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI100405EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2405025
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=B9 - High power contactors_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP2405025
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/CR1F150M7
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st