Schneider Electric - Motorstarter/Motorstarter combinatie - LZ2H2X43BD
Productomschrijving
LZ2H2X43BD OMK.STARTER 0,18-2,4
TeSys H - Ultracompacte omkeerstarter, 3 polen, 2,4A/500V AC-53, voor besturing en bescherming van 3-fasenmotoren tot en met 0.75kW@400V (1HP@480V). De hybride technologie die voor stroomcontacten wordt gebruikt, zorgt voor een ultracompactheid (22,5 mm breed) en een verlengde elektrische duurzaamheid van maximaal 30 miljoen AC-53 cycli. Hij biedt regeling voor 2 draairichtingen, een instelbare motorstroom van 0,18-2,4A, klasse 10A bescherming tegen thermische overbelasting met automatische/handmatige/externe reset, faseverlies en fase-ongebalanceerde bescherming, afslag en blokkering van de motor. Te leveren met 24V DC, biedt deze logische ingangen voor FW/RV motorrichting en reset op afstand na thermische uitschakeling, 1 C/O contactrelais voor foutindicatie, LED-status op de voorzijde voor indicatie van uitschakeling en motorwerking. DIN-railmontage, veerklemmen voor bediening en vermogen, kan worden gebruikt zonder verlaging voor omgevingstemperaturen van -25 tot 70°C. Multi-stand
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Motorstarter/Motorstarter combinatie" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2470301 |
| Artikelnummer fabrikant | LZ2H2X43BD |
| EAN-code | 3606485421063 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorstarter/Motorstarter combinatie |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | TeSys H |
| Type nummer | LZ2H2X43BD |
| Omschrijving | TeSys H - Compacte omkeerstarter - 0,18-2,4A - Stuurspanning: 24V DC - |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.75 kW |
| Breedte | 22.6 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 2.4 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.18 - 2.4 A |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 107.5 mm |
| Diepte | 113.4 mm |
| Type motorstarter | Omkeerstarter |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 0.37 kW |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 0.75 kW |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 2.4 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 70 °C |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Met transformator | Nee |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Aantal signaallampen | 4 |
| Externe reset mogelijk | Ja |
| Met zekering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,117 x 0,036 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 221,50 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MKTED210011EN
files?p_Doc_Ref=EU_DEC_SC16040403B
files?p_Doc_Ref=DOCA0111EN
files?p_Doc_Ref=NHA6215000&p_File_Name=NHA6215000-03.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1509013EN
files?p_Doc_Ref=SC16040403
files?p_Doc_Ref=EU_DEC_SC16040403B
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0111EN
https://www.productinfo.schneider-electric.com/tesyshuserguide/doca0111-tesys-h-user-guide/English/BM_Triton_TeSys%20H%20User%20Guide_53457272_T001003496.xml
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Motorstarter/Motorstarter combinatie" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/LZ2H2X43BD
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st