Schneider Electric - Railkoker - KSA160ED45010
Brutoprijs
716,20
Schneider Electric - Railkoker - KSA160ED45010
Ons artikelnummer
1094103
Artikelnummer fabrikant
KSA160ED45010
Type nummer
KSA160ED45010
EAN-code
3606480004001
Model
Enkel
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
160 A
Aantal polen
5
Aantal geleiders (excl. aarde)
4
Flexibel
Nee
Productomschrijving
KSA160ED45010 RAIL 160A 5MTR DISTR.ELEM. 160A 5M 10AFTAK.
Canalis railkokersysteem voor KSA. Het wordt toegepast op middelgrote stroomdistributie met gesmeerd schuifcontact. De operationele spanning is van 230VAC 50/60Hz tot 690VAC 50/60Hz. De nominale bedrijfsstroom is 160 A bij 35 ℃. Gemonteerd met schroeven in de neutrale stand omhoog. Verdelingslengte rail waarvan het materiaal aluminium en de trunking polariteit is is 3L + N + PE. Ontworpen met 10 aftakkingen. Het levert 0,41 µT uitgestraald magnetisch veld. Hij voldoet aan zowel IEC 60439-2 als IEC 61439-6. Het voldoet ook aan Green Premium (RoHS/REACH).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1094103 |
| Artikelnummer fabrikant | KSA160ED45010 |
| EAN-code | 3606480004001 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Canalis KS |
| Type nummer | KSA160ED45010 |
| Omschrijving | Canalis KS - Recht distributie-element - 160A - 3L+N+PE - 5M - Wit - 1 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Enkel |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 160 A |
| Aantal polen | 5 |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 4 |
| Flexibel | Nee |
| Breedte | 54 mm |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Lengte railkast | 5000 mm |
| Aantal aftakpunten | 10 |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Lengte | 5000 mm |
| Hoogte | 146 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 5,11 x 0,167 x 0,073 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 716,20 per 1 st |
Downloads
20220223074828427_-1516355162.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU026EN
files?p_Doc_Ref=AAV19867
files?p_Doc_Ref=QGH84904
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU026EN
files?p_Doc_Ref=AAV19867
files?p_Doc_Ref=QGH84904
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/KSA160ED45010
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/KSA160ED45010
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st