Schneider Electric - Relais voor toerental-/stilstandbewaking - XPSUVN11AP
Aanbevelingen
Productomschrijving
XPSUVN11AP ZERO SPEED MONITORI
Dit veiligheidsrelais is ontworpen voor nulsnelheidsbewaking met vertraagde toegang tot gevaarlijke gebieden. Het veiligheidsrelais wordt gevoed met 24V AC/DC en is uitgerust met een schroefverwijderbaar klemmenblok. In deze universele veiligheidsmodule zijn vooraf gedefinieerde veiligheidsfuncties geïntegreerd, of selecteerbare veiligheidsfuncties via draaiknoppen. In dit veiligheidsrelais zijn 3 veiligheidsingangen ingebed, 1 NO-uitgang configureerbaar tussen 0,5s en 60s, en 2 diagnostische uitgangen in vaste toestand met volledige statusinformatie. Het maximale veiligheidsniveau dat door dit veiligheidsrelais wordt bereikt, is PLe/Categorie 3 conform ISO 13849-1, SILCL 3 conform IEC 62061 en SIL 3 conform IEC 61508. Dit veiligheidsrelais weegt 0.200 kg. De afmetingen zijn 22,5 mm (breedte) x 120 mm (diepte) x 100 mm (hoogte). Dit veiligheidsrelais is geschikt voor toepassingen zoals Food and beverage, hijsen, materiaalbehandeling, materiaalbewerking, verpakking. Dit veilige relais
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4104674 |
| Artikelnummer fabrikant | XPSUVN11AP |
| EAN-code | 3606482034051 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relais voor toerental-/stilstandbewaking |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Preventa XPS Universal Veiligheidsr |
| Type nummer | XPSUVN11AP |
| Omschrijving | Safety module, Harmony Safety Automation, Zero speed monitoring with t |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitlezing ingangen | Tweekanaals |
| Functie toerentalbewaking | Nee |
| Functie stilstandbewaking | Ja |
| Met terugkoppelkring | Nee |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 1 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 1 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 2 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Ja |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 120 mm |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Afmeting verpakking | 0,157 x 0,135 x 0,069 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 476,25 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=NNZ32597
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA3ED2181204EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1811003EN
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1811003EN
files?p_Doc_Ref=PHA9300001
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000004262
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000004260
Artikel bevat 1 st