Schneider Electric - Schakelaaras - VLSS3005
Productomschrijving
VLSS3005 SCHACHTLENGTE 300MM DOORSNEDE 5 BIJ 5MM
Deze TeSys VLS scheidingsschakelaars zijn bedoeld voor integratie in besturingssystemen voor toepassingen zoals materiaalbehandeling, HVAC, pompen, zonne-energie, mijnbouw en nog veel meer. Deze reeks scheidingsschakelaars heeft schakelaars die van 16A tot 125A variëren. De 16A, 25A, 32A, 40A en 63A scheidingsschakelaars zijn UL508 motorscheidingsschakelaars met classificatie. De 30 A, 63 A, 80 A, 100 A en 125 A scheidingsschakelaars zijn UL98-schakelaars met niet-gezekerde scheidingsschakelaar. De verlengas is bedoeld voor de achterste montagehandvatten VLSH1S5R, VLSH2S5R, VLSH2H5R, VLSH2H5RD, VLSH1S5B, VLSH2S5B, VLSH2H5B, VLSH2H5BD of VLSH2S5BC. Het kan ook worden gebruikt met mechanische vergrendeling VLS8C1 of VLS8C2 of met mechanisch koppelingssysteem VLS8M1. Deze asverlenging is 0,20 bij 0,20 inch en 11,81 inch lang. Het asverlengstuk weegt 0,15 lbs. De asuitbreiding is cULus Listed en voldoet aan IEC 60947-3 vereisten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3322835 |
| Artikelnummer fabrikant | VLSS3005 |
| EAN-code | 3606481157058 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelaaras |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Tesys VLS |
| Type nummer | VLSS3005 |
| Omschrijving | TeSys VLS - shaft extension - 300 mm - 5 x 5 mm² |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Lengte | 300 mm |
| Dwarsdoorsnede hoogte | 5 mm |
| Dwarsdoorsnede breedte | 5 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 14 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,059 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,01 x 0,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,75 per 1 st |
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/VLSS3005
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Montage handleiding
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st