Schneider Electric - Schakelkast leeg - NSYSBM15308
Aanbevelingen
Productomschrijving
NSYSBM15308 METAL IND FLAT BOX 150X300X80
Industriële doos voor Spacial SBM. Multifunctioneel. 150 x 300 x 80 mm. Platte doos. Aan de muur bevestigd op de behuizing. Lichaam uit één stuk, geplooid en gelast. Afdekkingsbevestiging met metalen schroef halve slag. Afdekking met 4 borgschroeven PZ2 buiten verzegelde zone. Gemaakt plaatstaal met polyester poederafwerking. Bescherming IP 66, IK10. The cover is fixed with a half turn metal screw and has a plain door type The box has an IK10 (IEC62262) rating and an IP66 (IEC60529) rating It is designed to operate in an ambient air temperature of -35-80°C and store in an ambient air temperature of -35-60°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2328327 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYSBM15308 |
| EAN-code | 3606480520037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial SBM |
| Type nummer | NSYSBM15308 |
| Omschrijving | Industriële doos - Volle deur - 150x300x80mm - IP66 - IK10 - Metaal - |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 0 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Mastbevestiging | Ja |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 50 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 200 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,754 kg |
| Afmeting verpakking | 0,315 x 0,165 x 0,1 M |
| Volle verpakking bevat | 56 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,40 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
files?p_Doc_Ref=UE_UG_SBM_S1B9729001
Presentatie document/presentatiebestand
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP121023EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UE_UG_SBM_S1B9729001
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYSBM15308
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Montage handleiding
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st