Schneider Electric - Smoorspoel voor laagspanning - VZ1L150U170T
Aanbevelingen
Productomschrijving
VZ1L150U170T 3 F. SMOORSPOEL 150A / 170MUH
Deze lijnsmoorspoel is een optie van zachte start / zachte stop Altistart 48-serie. De nominale stroom is gelijk aan 150A. Het biedt een betere bescherming tegen overspanning op de lijnvoeding en draagt bij aan het verminderen van harmonische vervorming van de stroom die wordt geproduceerd door de softstarter. De beschermingsindex is IP00. Het heeft een inductiewaarde van 0,17 mH. Het weegt 14,9 kg. Het gebruik ervan wordt met name aanbevolen bij de installatie van meerdere elektronische starters op dezelfde lijnvoeding.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2343183 |
| Artikelnummer fabrikant | VZ1L150U170T |
| EAN-code | 3389110890730 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smoorspoel voor laagspanning |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Altistart 48 |
| Type nummer | VZ1L150U170T |
| Omschrijving | Lijnsmoorspoel voor Altistart 48 - 0,17 mH - 150A - IP00 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Geschikt als ontstoorsmoorspoel | Nee |
| Geschikt als netsmoorspoel | Ja |
| Geschikt als commutatiesmoorspoel | Nee |
| Geschikt als afvlaksmoorspoel | Nee |
| Geschikt als uitgangssmoorspoel | Nee |
| Aantal polen, primaire zijde | 3 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 480 V |
| Nom. (meet)stroom bij AC | 150 - 150 A |
| Meetwaarde inductiviteit | 0.17 mH |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,25 x 0,32 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.096,00 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=1494409
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA2ED2210602EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA2ED2210602FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=1494409
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st