Schneider Electric - Sokkel voor kast/lessenaar - LVS08805
Ons artikelnummer
4104366
Artikelnummer fabrikant
LVS08805
Type nummer
LVS08805
EAN-code
3606481877895
Model
Sokkel compleet
Materiaal
Staal
Kleur
Wit
Breedte
600 mm
Hoogte
100 mm
Productomschrijving
LVS08805 PRISMA G VERH. SOKKEL
Plintverhoger ontworpen voor Prismaset G vloerstaande kasten Compatibel met Prismaset G kasten met een breedte van 600mm. 100mm tot de hoogte van de kast voor beter kabelbeheer en toegankelijkheid. Houdt de IP30-beschermingsklasse aan, waardoor de apparatuur wordt beschermd tegen stof en andere verontreinigingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4104366 |
| Artikelnummer fabrikant | LVS08805 |
| EAN-code | 3606481877895 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sokkel voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | PrismaSeT |
| Type nummer | LVS08805 |
| Omschrijving | PRISMA G VERH. SOKKEL KAST W600 H100MM |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Sokkel compleet |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 260 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,61 x 0,108 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 232,35 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW027EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NNZ78565
files?p_Doc_Ref=NVE37785
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NNZ78565
files?p_Doc_Ref=NVE37785
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
Artikel bevat 1 st