Schneider Electric - Vermogensschakelaar scheidingsplaat - 33646
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Vermogensschakelaar scheidingsplaat - 33646
Ons artikelnummer
1016742
Artikelnummer fabrikant
33646
Type nummer
33646
EAN-code
3303430336464
Model
Overig
Productomschrijving
33646 FASESCHEIDERS AANSL. 3ST
Fasescheiders (set van 3) - Achterzijde - 3P/4P - Compact NS630-1600A - Vast
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016742 |
| Artikelnummer fabrikant | 33646 |
| EAN-code | 3303430336464 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar scheidingsplaat |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Compact NS Lastscheiders |
| Type nummer | 33646 |
| Omschrijving | Fasescheiders (set van 3) - Achterzijde - 3P/4P - Compact NS630-1600A |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 3 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,108 kg |
| Afmeting verpakking | 13,4 x 8,5 x 0,5 cm |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 3 st