Schwabe - Verlengkabelhaspel - 88010542
Ons artikelnummer
1501619
Artikelnummer fabrikant
10542
Type nummer
88010542
EAN-code
4011160105425
Materiaal behuizing
Kunststof
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F)
4
Met thermische beveiliging
Ja
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Kleur
Zwart
Productomschrijving
88010542 AFDEKPLAAT TBV KABEL- HASPEL MET 4 WCD'S
Schwabe Contactdoos inzetstuk 230V/16A IP20 tbv Kabelhaspel met 4 contacten
Contactdoos inzetstuk 230V/16A IP20 tbv Kabelhaspel met 4 contacten Contactdoos inzetstuk voor binnengebruik • Contactdoos inzetstuk met 4 geaarde contactdozen • Zonder scharnierende deksels, kleur: zwart • Thermische beveiligingsschakelaar • 230V-16A • IP20: voor gebruik binnenshuis • Getest volgens: DIN VDE 0620-2-1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1501619 |
| Artikelnummer fabrikant | 10542 |
| EAN-code | 4011160105425 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verlengkabelhaspel |
| Merk | Schwabe |
| Serie | |
| Type nummer | 88010542 |
| Omschrijving | Schwabe Contactdoos inzetstuk 230V/16A IP20 tbv Kabelhaspel met 4 cont |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Beveiliging | Overstroomschakelaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 120 g |
| Afmeting verpakking | 12 x 12 x 4,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st