Schwabe - Verlengkabelhaspel - Verlengkabelhaspel
Ons artikelnummer
2122805
Artikelnummer fabrikant
10118
Type nummer
Verlengkabelhaspel
EAN-code
4011160101182
Materiaal behuizing
Kunststof
Kabelvoorziening
H05VV-F
Aderdoorsnede
1.5 mm²
Aantal aders
3
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F)
4
Productomschrijving
10118 KABELHASPEL 3X1,5 25M H05VV-F VINYL WD H05VV-F VINYL WD
Schwabe Kabelhaspel 230V/16A IP20 Vinyl met beschermkappen H05VV-F 3G1.5 25m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2122805 |
| Artikelnummer fabrikant | 10118 |
| EAN-code | 4011160101182 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verlengkabelhaspel |
| Merk | Schwabe |
| Serie | Kabelhaspels en verlengsnoeren |
| Type nummer | Verlengkabelhaspel |
| Omschrijving | Schwabe Kabelhaspel 230V/16A IP20 Vinyl met beschermkappen H05VV-F 3G1 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kabelvoorziening | H05VV-F |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 3 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Draagframe | Ja |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met grendeling | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte | 25 m |
| Beveiliging | Overstroomschakelaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3700 g |
| Afmeting verpakking | 22,5 x 32,5 x 20 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st