Schwabe - Verlengkabelhaspel - Verlengkabelhaspel
Ons artikelnummer
2122807
Artikelnummer fabrikant
10128
Type nummer
Verlengkabelhaspel
EAN-code
4011160101281
Materiaal behuizing
Kunststof
Kabelvoorziening
H07RN-F
Aderdoorsnede
1.5 mm²
Aantal aders
3
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F)
3
Productomschrijving
10128 KABELHASPEL 3X1,5 25M H07RN-F NEOPREEN WD IP44 H07RN-F NEOPREEN WD IP44
Schwabe Kabelhaspel 230V/16A IP44 Neopreen H07RN-F 3G1.5 25m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2122807 |
| Artikelnummer fabrikant | 10128 |
| EAN-code | 4011160101281 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verlengkabelhaspel |
| Merk | Schwabe |
| Serie | Kabelhaspels en verlengsnoeren |
| Type nummer | Verlengkabelhaspel |
| Omschrijving | Schwabe Kabelhaspel 230V/16A IP44 Neopreen H07RN-F 3G1.5 25m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kabelvoorziening | H07RN-F |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 3 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Draagframe | Ja |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Met grendeling | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte | 25 m |
| Beveiliging | Overstroomschakelaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4800 g |
| Afmeting verpakking | 22,5 x 32,5 x 20 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 108,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st