Sick - Eenrichtings lichtscherm - VS/VE18-3P3640
Ons artikelnummer
1152838
Artikelnummer fabrikant
6013743
Type nummer
VS/VE18-3P3640
EAN-code
4047084157462
Nom. schakelafstand
14000 mm
Max. schakelafstand
20000 mm
Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Productomschrijving
VS/VE18-3P3640 FOTOCEL 6013743
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1152838 |
| Artikelnummer fabrikant | 6013743 |
| EAN-code | 4047084157462 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eenrichtings lichtscherm |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | VS/VE18-3P3640 |
| Omschrijving | VS/VE18-3P3640 EINWEG-LS |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nom. schakelafstand | 14000 mm |
| Max. schakelafstand | 20000 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Hoogte van de sensor | 18 mm |
| Lengte sensor | 78 mm |
| Tastfunctie | Donkerschakelend |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Reactietijd | 2 ms |
| Schakelfrequentie | 250 Hz |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 10 - 10 V |
| Spanningstype | DC |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,035 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 139,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st