Sick - Reflector voor lichtscherm - PL20F
Ons artikelnummer
1069862
Artikelnummer fabrikant
5308844
Type nummer
PL20F
EAN-code
4047084110337
Hoogte
60 mm
Breedte
20 mm
Productomschrijving
PL20F REFLEKTOR 5308844 20X40MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1069862 |
| Artikelnummer fabrikant | 5308844 |
| EAN-code | 4047084110337 |
| Artikelklasse (ETIM) | Reflector voor lichtscherm |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | PL20F |
| Omschrijving | PL20F REFLEKTOR N.LSP |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 20 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,0052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,025 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st