Siemens - D-zekering - 5SD8006
Ons artikelnummer
1194230
Artikelnummer fabrikant
5SD8006
Type nummer
5SD8006
EAN-code
4001869021669
DIN-grootte
DIII
Nom. (meet)stroom
6 A
Nom. (meet)spanning
690 V
Kleurcode
Groen
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gL/gG (kabel- en geleiderbeveiliging)
Productomschrijving
5SD8006 DIAZED DIII E33 6A GG DIAZED FUSE-LINK 690V
DIAZED fuse link 690 V for cable and line protection Operating class gG Size DIII, E33, 6A
Dit is een outlet-artikel. De prijs geldt enkel zolang de voorraad strekt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1194230 |
| Artikelnummer fabrikant | 5SD8006 |
| EAN-code | 4001869021669 |
| Artikelklasse (ETIM) | D-zekering |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 5SD8006 |
| Omschrijving | DIAZED-smeltpatroon 690V voor kabel- en leidingbeveiliging bedrijfskla |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| DIN-grootte | DIII |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Kleurcode | Groen |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gL/gG (kabel- en geleiderbeveiliging) |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,069 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,16 x 0,07 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,23 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/5SD8006
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/5SD8006
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5SD8006/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st