Siemens - Isolatiebewakingsrelais - 6MD2322-1AA00-1AA0
Brutoprijs
404,00
Siemens - Isolatiebewakingsrelais - 6MD2322-1AA00-1AA0
Ons artikelnummer
3138310
Artikelnummer fabrikant
6MD23221AA001AA0
Type nummer
6MD2322-1AA00-1AA0
EAN-code
04025515637608
Type stuurspanning
AC/DC
Breedte
96 mm
Nom. (meet)frequentie
50 - 60 Hz
Hoogte
48 mm
Diepte
109.5 mm
Productomschrijving
6MD23221AA001AA0 DIRECTIONAL SHORT CIRCUIT AND EARTH FAULT DETECTOR VOLTAGE MEASUREMENT
DIRECTIONAL SHORT CIRCUIT AND EARTH FAULT DETECTOR VOLTAGE MEASUREMENT VIA CAPACITIVE VOLTAGE DIVIDER EARTH FAULT DETECTOR FOR LOW-POWER CURRENT SENSORS 1 BINARY INPUT 2 BINARY OUTPUTS MEASUREMENT/CALCULATION OF VALUES U,I,P,Q,S,F,COS PHI ENERGY COUNTER COMMUNICATION MODBUS RTU POWER SUPPLY DC24-110V / AC230V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3138310 |
| Artikelnummer fabrikant | 6MD23221AA001AA0 |
| EAN-code | 04025515637608 |
| Artikelklasse (ETIM) | Isolatiebewakingsrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6MD2322-1AA00-1AA0 |
| Omschrijving | DIRECTIONAL SHORT CIRCUIT AND EARTH FAULT DETECTOR VOLTAGE MEASUREMENT |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 96 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 109.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,32 KG |
| Afmeting verpakking | 0,0001 x 0,0001 x 0,0001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 404,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6MD2322-1AA00-1AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6MD2322-1AA00-1AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6MD2322-1AA00-1AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st