Siemens - Keuzeschakelaar frontelement - 3SU1002-2BL60-0AA0
Aanbevelingen
Productomschrijving
3SU1002-2BL60-0AA0 KEUZESCH. ZW/WT I-O-II 3ST VAST 2X45GR
Selector switch, illuminable, 22 mm, round, plastic, white, selector switch, short, 3 switch positions I-O-II, latching, actuating angle 2x45°, 10:30h/12h/13:30h Selector switches SIRIUS ACT for switching and controlling electrical loads. Under the brand n
Knevelschakelaar, te verlichten, 22 mm, rond, Kunststof, wit, Knevel, kort, 3 schakelstanden I-O-II, vergrendelend, Schakelhoek 2x45°, 10:30h/12h/13:30 h Knevelschakelaar SIRIUS ACT voor het schakelen en regelen van elektrische verbruikers. Onder de merknaam SIRIUS ACT biedt Siemens een uniek portfolio aan opdracht- en meldapparaten met wereldwijde producttoelatingen in drie moderne designseries van robuust echt metaal en hoogwaardig kunststof.Het innovatieve opvangconcept vereenvoudigt de montage zo sterk, dat daarvoor slechts één hand en geen speciaal gereedschap nodig is. Als montageboringen voldoen groefvrije gaten, aangezien reeds een volledige verdraaibeveiliging is opgenomen.Dankzij de doorgaans hoge mate van bescherming zijn de robuuste apparaten geschikt voor de industrie en voor gebruik buitenshuis. Ook het reinigen met hoge druk is mogelijk. Stof, noch agressieve logen kunnen het betrouwbaar gebruik schaden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2120589 |
| Artikelnummer fabrikant | 3SU10022BL600AA0 |
| EAN-code | 4011209955370 |
| Artikelklasse (ETIM) | Keuzeschakelaar frontelement |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3SU1002-2BL60-0AA0 |
| Omschrijving | knevelschakelaar, verlichtbaar, 22 mm, rond, kunststof, zwart, wit |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur bedieningselement | Wit |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Kleur signaallampkapje | Wit |
| Bouwvorm lens | Rechthoekig |
| Breedte opening | 32.3 mm |
| Hoogte opening | 28.8 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Terugverend | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,075 x 0,038 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,60 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1002-2BL60-0AA0/cat
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3SU1002-2BL60-0AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1002-2BL60-0AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1002-2BL60-0AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1002-2BL60-0AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1002-2BL60-0AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st