Siemens - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - 6ES5710-8MA11
Brutoprijs
31,00
Siemens - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - 6ES5710-8MA11
Ons artikelnummer
1023942
Artikelnummer fabrikant
6ES57108MA11
Type nummer
6ES5710-8MA11
EAN-code
04025515055044
Model
Speciaal profiel
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Elektrolytisch verzinkt
Hoogte
35 mm
Breedte
482.6 mm
Productomschrijving
6ES5 710-8MA11 DINRAIL 483MM B35MM FOR 19"
SIMATIC, Standard mounting rail 35mm, Length 483 mm for 19" cabinet SIMATIC DIN rails are available in diverse lengths for direct installation in control cabinets or for cutting into individual lengths. The appropriate grounding terminals must be used for proper grounding connection.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1023942 |
| Artikelnummer fabrikant | 6ES57108MA11 |
| EAN-code | 04025515055044 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6ES5710-8MA11 |
| Omschrijving | SIMATIC S5 Mounting rail 483 mm For 19 cabinet |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Speciaal profiel |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Elektrolytisch verzinkt |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Lengte | 482.6 mm |
| Kleur | Geen |
| Materiaaldikte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,443 KG |
| Afmeting verpakking | 0,485 x 0,037 x 0,014 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6ES5710-8MA11
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6ES5710-8MA11
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES5710-8MA11/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st