Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2411-1HA10-0BA0
Aanbevelingen
Productomschrijving
3RV2411-1HA10-0BA0 SPECIAL TYPE CIRCUIT BREAKER 8A
special type circuit breaker size S00 for transformer protection A-release 5.5...8 A short-circuit release 163 A screw terminal standard switching capacity ambient temperature -50 °C 500 switching cycles Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For transformer protecti
speciaal type vermogensschakelaar bouwgrootte S00 voor de trafobeveiliging spanningsbeveiliging 5,5 - 8 A kortsluitingsbeveiliging 163 A schroefklemaansluiting standaard schakelvermogen omgevingstemperatuur -50 °C 500 schakelcycli Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor transformatorbeveiliging voor de veilige bescherming van transformatoren tegen kortsluiting en overbelasting. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2392978 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RV24111HA100BA0 |
| EAN-code | 04011209903395 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RV2411-1HA10-0BA0 |
| Omschrijving | vermogensschakelaar, S00 voor transformatorbeveiliging overbelastingsb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 5.5 - 8 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 8 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 1.5 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 97 mm |
| Diepte | 97 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,349 KG |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,049 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 156,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-1HA10-0BA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RV2411-1HA10-0BA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-1HA10-0BA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-1HA10-0BA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-1HA10-0BA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-1HA10-0BA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st