Siemens - Muurbeugel voor signaalzuil - 8WD4618-0CA
Productomschrijving
8WD46180CA HOEK V.WANDBEV
bracket for wall mounting, for mounting on one side, without foot and pipe, accessories for electronic configurable signaling columns, with diameter 70 mm, IP66/69k SIRIUS 8WD signaling columns - Modular and communication-capable with modern design.
hoek voor wandbevestiging, voor eenzijdige montage, zonder sokkel en buis, toebehoren voor elektronisch configureerbare signaalzuilen, met diameter 70 mm, IP66/69k Signaalzuilen SIRIUS 8WD - modulair en met communicatievermogen in modern design.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4157073 |
| Artikelnummer fabrikant | 8WD46180CA |
| EAN-code | 4047621098142 |
| Artikelklasse (ETIM) | Muurbeugel voor signaalzuil |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 8WD4618-0CA |
| Omschrijving | Hoek voor wandbevestiging, voor eenzijdige montage, diameter 70 mm, IP |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Zwart |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,065 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,20 per 1 st |
Media
Downloads
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0CA/cat
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/8WD4618-0CA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0CA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0CA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0CA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WD4618-0CA/pm
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/product/8WD4618-0CA
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0CA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0CA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0CA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/us/searchArticle/8WD4618-0CA/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
Artikel bevat 1 st