Siemens - Panel-PC - 6AV7241-3XB07-0FA0
Aanbevelingen
Productomschrijving
6AV72413XB070FA0 SIMATIC IPC 477E 19 Multitouch (1366 x 768) neutral front 4 USB (ba
SIMATIC IPC 477E 19" Multitouch (1366 x 768); neutral front; 4 USB (back), Ethernet (10/100/1000); Core i3-6102E; 3x Gigabit Ethernet (IE/PN); 8 GB; w/o RS232/RS485; w/o PCIe; Windows 10 IoT Enterprise 2016 LTSB (64 bit) for Celeron I3 and I5; without replaceable mass storage; 240 GB Solid-State Drive SATA; without SIMATIC software; 24 V DC industrial power supply Embedded PC platform with extremely high industrial compatibility for demanding tasks in the field of PC-based automation. Maintenance-free, as without rotating components such as fans or hard disks. Thanks to its sturdy design, the PC is resistant to even the harshest mechanical stress and extremely reliable in operation. Compact design, battery-independent on-board retentive memory, high investment security, and fast integration capability.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3126103 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV72413XB070FA0 |
| EAN-code | 04047622617052 |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV7241-3XB07-0FA0 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC IPC477E 19 multi-touch, Core i3-6102E, 8 GB RAM, 240 GB SS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 3 |
| Aantal interfaces PROFINET | 3 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 4 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Voorgeïnstalleerd besturingssysteem | Windows 10 |
| Max. hoofdgeheugen | 8000 Mbyte |
| Geïntegreerd toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen | 0 |
| Muis-cursor besturing geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Met harde schijf | Ja |
| Met CD-ROM-drive | Nee |
| Met DVD-drive | Nee |
| Met CD-RW-drive | Nee |
| Met DVD RW-drive | Nee |
| Met disk drive | Nee |
| Met overige opslagmedia | Nee |
| Klantspecifieke configuratie mogelijk | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije PCI-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 464 mm |
| Hoogte front | 294 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8 KG |
| Afmeting verpakking | 0,62 x 0,51 x 0,22 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.170,00 per 1 st |
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-3XB07-0FA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7241-3XB07-0FA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-3XB07-0FA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-3XB07-0FA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-3XB07-0FA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7241-3XB07-0FA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st