Siemens - Panel-PC - 6AV7242-5DB10-1CB0
Brutoprijs
4.739,00
Siemens - Panel-PC - 6AV7242-5DB10-1CB0
Ons artikelnummer
4252058
Artikelnummer fabrikant
6AV72425DB101CB0
Type nummer
6AV7242-5DB10-1CB0
EAN-code
Aantal HW-interfaces serieel TTY
0
Aantal HW-interfaces SCSI
0
Aantal HW-interfaces PS2
0
Ondersteunt protocol voor CAN
Nee
Ondersteunt protocol voor INTERBUS
Nee
Productomschrijving
6AV72425DB101CB0 SIMATIC IPC P X-39A 24 MULTI-TOUCH (1920 X 1080), INTEL(R) UHD G
SIMATIC IPC PX-39A 24" multi-touch (1920 x 1080); Intel(R) UHD graphics onboard 4 x USB 3.2 Ethernet (10/100/1000); PCIe (optional);
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4252058 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV72425DB101CB0 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV7242-5DB10-1CB0 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC PX-39A 24 multi-touch (1920 x 1080), Intel(R) UHD graphics |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 23.8 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1920 |
| Aantal pixels, verticaal | 1080 |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 585 mm |
| Hoogte front | 361 mm |
| Inbouwdiepte | 91.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,3 KG |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.739,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7242-5DB10-1CB0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV7242-5DB10-1CB0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV7242-5DB10-1CB0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to Product page
Artikel bevat 1 st