Siemens - Standaard batterij (oplaadbaar) - 6GT2792-0BB41
Ons artikelnummer
4355069
Artikelnummer fabrikant
6GT27920BB41
Type nummer
6GT2792-0BB41
EAN-code
4047623799603
Productomschrijving
6GT27920BB41 SIMATIC RTLS ACCE SSORY SIZE 1/2 AA, 3.6 V, LS 14250, PACK OF 20, SU
SIMATIC RTLS accessory size 1/2 AA, 3.6 V, LS 14250, pack of 20, suitable for RTLS5201T pack of 20 SIMATIC RTLS accessory size 1/2 AA, 3.6V, LS 14250, pack of 20, suitable for RTLS5201T pack of 20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4355069 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT27920BB41 |
| EAN-code | 4047623799603 |
| Artikelklasse (ETIM) | Standaard batterij (oplaadbaar) |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2792-0BB41 |
| Omschrijving | SIMATIC RTLS accessory size 1/2 AA, 3.6 V, LS 14250, pack of 20, suita |
| Land van Oorsprong | FR |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,097 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 167,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st