Siemens - Stroomrelais - 3UG4622-1AW30
Aanbevelingen
Productomschrijving
3UG4622-1AW30 DIGITAL MONITORING RELAY CURR.
!!! product phase-out !!! the preferred successor is 3UG56421CW30 digital monitoring relay current monitoring, 22.5 mm from 0.05 to 10 A AC/DC overshoot and undershoot 24 to 240 V AC/DC 50 to 60 Hz DC and AC ON-delay and noise pulses delay 0.1 to 20 s hyst
Digitaal bewakingsrelais Stroombewaking, 22,5 mm van 0,05-10 A AC/DC Over- en onderschrijding AC/DC 24 tot 240 V DC en AC 50 tot 60 Hz Start- en stoorpiekvertrag. 0,1 tot 20 s Hysteresis 0,01 tot 5 A 1 wisselcontact met of zonder foutgeheugen Schroefaansluiting Opvolgproduct voor 3UG3522-1AL20, 3UG3522-1AG20 en 3UG3522-1AC48-0AA1 Digitaal instelbaar stroom-bewakingrelais SIRIUS 3UG4 voor de bewaking van stromen op te hoge of te lage waarden, bijvoorbeeld bij het garanderen van de werking van elektrische verbruikers of ter bewaking tegen draadbreuk. Wereldwijd gebruik door internationale certificeringen. Het relais kan variabel worden ingesteld op over-, onderschrijding of vensterbewaking. Vertragingstijden en RESET-gedrag kunnen vrij worden geparametreerd. Weinig benodigde ruimte in de schakelkast dankzij een smalle inbouwbreedte. Betrouwbare diagnose door weergave van werkelijke waarde en statusmeldingen. Alle uitvoeringen met afneembare aansluitklemmen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2011102 |
| Artikelnummer fabrikant | 3UG46221AW30 |
| EAN-code | 04011209642423 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3UG4622-1AW30 |
| Omschrijving | Digitaal bewakingsrelais stroombewaking, 22,5 mm, 0,05-10 A, AC/DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Breedte | 22.5 mm |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20.4 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20.4 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 264 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Stroommeetbereik | 0.05 - 15 A |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 20 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 20 s |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Hoogte | 92 mm |
| Diepte | 91 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,15 KG |
| Afmeting verpakking | 0,099 x 0,029 x 0,107 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 259,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG4622-1AW30/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3UG4622-1AW30
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG4622-1AW30/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG4622-1AW30/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG4622-1AW30/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG4622-1AW30/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st