Siemens - Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais - 3RQ4902-0A
Brutoprijs
16,90
per 100
Siemens - Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais - 3RQ4902-0A
Ons artikelnummer
4421781
Artikelnummer fabrikant
3RQ49020A
Type nummer
3RQ4902-0A
EAN-code
04047621120348
Productomschrijving
3RQ49020A CLIPPLAATJE, 5X5 MM,
Clipplaatje, 5x5 mm, wit
klemplaatje, 5x5 mm, wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4421781 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RQ49020A |
| EAN-code | 04047621120348 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RQ4902-0A |
| Omschrijving | Clipplaatje, 5x5 mm, wit |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 200 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0 KG |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,093 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,90 per 100 st |
Artikel bevat 1 st