Siemens - Toebehoren/onderdelen voor stroomrail - 5ST3750-0HG
Productomschrijving
5ST3750-0HG END CAP 2PH+3PH FOR PIN BUSBAR
End cap 2 and 3-phase for pin busbars according to UL 508 End cap SENTRON 5ST3 as additional components for residual current devices and miniature circuit breakers. These additional components can be mounted universally. They are easy and convenient to ins
eindkap 2- en 3-fasig voor kamrails volgens UL 508 Eindkap SENTRON 5ST3 als aanvullende componenten voor aardlekbeveiligingen en leidingbeveiligingsschakelaars. Deze aanvullende componenten zijn universeel aanbouwbaar. Ze zijn eenvoudig en gemakkelijk te monteren en aan te sluiten. Betrouwbare veiligheid bij de installatie dankzij de standaard aanrakingsbescherming. Optimale techniek voor uw veiligheid - alleen van Siemens.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1174773 |
| Artikelnummer fabrikant | 5ST37500HG |
| EAN-code | 04001869414409 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor stroomrail |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 5ST3750-0HG |
| Omschrijving | Eindkap 2- en 3-fasig voor pendoorverbindingskammen conform UL 508 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 24 mm |
| Hoogte | 9.5 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,084 x 0,05 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,96 per 1 st |
Media
Downloads
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5ST3750-0HG/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/5ST3750-0HG
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5ST3750-0HG/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5ST3750-0HG/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5ST3750-0HG/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5ST3750-0HG/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st