Siemens - Urenteller - 7KT5804
Brutoprijs
66,10
Siemens - Urenteller - 7KT5804
Ons artikelnummer
1109809
Artikelnummer fabrikant
7KT5804
Type nummer
7KT5804
EAN-code
4001869310992
Montagewijze
DIN-rail
Telbereik
99999.99 h
Breedte
36 mm
Aantal digits
7
Spanningstype
AC
Productomschrijving
7KT5804 TELLER 230VAC 50HZ MECHANICAL TIME COUNTER
time counter, mechanical, 230V, 50Hz SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
bedrijfsurenteller, mechanisch, 230 V, 50 Hz SENTRON PAC - specialisten in de meetwaarderegistratie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1109809 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT5804 |
| EAN-code | 4001869310992 |
| Artikelklasse (ETIM) | Urenteller |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT5804 |
| Omschrijving | Bedrijfsurenteller, mechanisch, 230 V, 50 Hz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Spanningstype | AC |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,094 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,04 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,10 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5804
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5804
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5804/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st