Siemens - Urenteller - 7KT5812
Brutoprijs
83,90
Siemens - Urenteller - 7KT5812
Ons artikelnummer
1026918
Artikelnummer fabrikant
7KT5812
Type nummer
7KT5812
EAN-code
4001869311036
Montagewijze
DIN-rail
Telbereik
9999999 h
Breedte
36 mm
Aantal digits
7
Spanningstype
AC
Productomschrijving
7KT5812 TELLER 24VAC
mechanical pulse counter 24V, 50Hz SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
mechanische impulsteller 24 V, 50 Hz SENTRON PAC - specialisten in de meetwaarderegistratie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1026918 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT5812 |
| EAN-code | 4001869311036 |
| Artikelklasse (ETIM) | Urenteller |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT5812 |
| Omschrijving | Mechanische impulsteller 24 V 50 Hz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Telbereik | 9999999 h |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Spanningstype | AC |
| Ingangsspanning | 24 - 24 V |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,094 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,04 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 83,90 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5812
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT5812
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT5812/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st