Siemens - Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule - 6ES7972-0AB01-0XA0
Brutoprijs
1.512,50
Siemens - Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule - 6ES7972-0AB01-0XA0
Ons artikelnummer
1025228
Artikelnummer fabrikant
6ES79720AB010XA0
Type nummer
6ES7972-0AB01-0XA0
EAN-code
04025515069256
Voedingsspanning bij DC
20.4 - 28.8 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Ondersteunt protocol TCP/IP
Nee
Breedte
80 mm
Ondersteunt protocol voor PROFIBUS
Ja
Productomschrijving
6ES7972-0AB01-0XA0 REPEATER DIAGNOSE REPEATER PROFIBUS-DP
SIMATIC S7, Diagnostic repeaters for PROFIBUS DP, for online diagnostics of the PROFIBUS cable, DP standard slave up to 12 Mbit/s, Degree of protection IP20, FastConnect connection method Accessories for SIMATIC DP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1025228 |
| Artikelnummer fabrikant | 6ES79720AB010XA0 |
| EAN-code | 04025515069256 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6ES7972-0AB01-0XA0 |
| Omschrijving | SIMATIC DP Diagnostic repeater For PROFIBUS DP |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met potentiaalscheiding | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 125 mm |
| Diepte | 67.5 mm |
| Radio standaard eGPRS (EDGE) | Nee |
| Radio standaard LTE | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,325 KG |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,101 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.512,50 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6ES7972-0AB01-0XA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6ES7972-0AB01-0XA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7972-0AB01-0XA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st