Siemens - Veldbus, dec. periferie - montageframe - 6ES7193-6UP00-0DP2
Aanbevelingen
Productomschrijving
6ES71936UP000DP2 SIMATIC ET 200SP, Potential distributor module, PotDis-BaseUnit PotDis
SIMATIC ET 200SP, Potential distributor module, PotDis-BaseUnit PotDis-BU Typ P2, light-colored, 1 x P1-potential, 17 x P2-potential, Push-In terminals. P1-, P2- and AUX-rail diconnected from left BU, Packaging Unit: 1 Piece, WxH: 15mm x 117mm SIMATIC ET 200SP is a modular, scalable, and highly flexible distributed I/O system. With its small footprint, it is particularly well-suited for installation in small control boxes near the machine. The modules can either be plugged directly into an ET 200SP CPU or connected to a central controller via PROFINET or PROFIBUS. SIMATIC ET 200SP can be expanded with up to 64 I/O modules, which can be inserted in any combination. The system provides a very comprehensive range of modules. Many modules are also available with a wide variety of characteristics, which considerably improve the scalability in regard to functionality and price.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3126987 |
| Artikelnummer fabrikant | 6ES71936UP000DP2 |
| EAN-code | 04047623409533 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - montageframe |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6ES7193-6UP00-0DP2 |
| Omschrijving | SIMATIC ET 200SP PotDis BU type P2, light version PU 1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Nee |
| Ingangsspanning bij DC | 0 - 48 V |
| Type ingangsspanning | DC |
| Breedte | 15 mm |
| Uitgangsspanning bij DC | 0 - 48 V |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Aantal slots | 1 |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Nee |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Nee |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Nee |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Nee |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met inplug-modules, overige | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 117 mm |
| Diepte | 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,047 KG |
| Afmeting verpakking | 0,123 x 0,04 x 0,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7193-6UP00-0DP2/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6ES7193-6UP00-0DP2
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7193-6UP00-0DP2/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7193-6UP00-0DP2/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7193-6UP00-0DP2/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6ES7193-6UP00-0DP2/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st